Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2022

1.    R. Obrtal     82b.

1.    M. Merta  82b.

1.    O. Zahradníček  82b.

2.    D. Drugda  81b.

2.    R. Zimmer  81b.

2.    J. Hrdlička  81b.

2.    D. Hentschel  81b.

3.    J. Křeček  77b.

4.    J. Mareček  75b.

4.    M. Bláha  75b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2022

 
   
SKUPINA A
 
1.
 Ch. Arnold
71b.
2.
 O. Haeusner
62b.
2.
 G. Forster
62b.
2.
 M. Toth
62b.
       
      SKUPINA B
   
1.

R. Obrtal
82b.
1.

M. Merta  82b.
1.

O.Zahradníček  82b.
2.

D. Drugda
81b.
2.

R. Zimmer
81b.
2.

J. Hrdlička
81b.
       
    SKUPINA C
 
1.

D. Hentschel
81b.
2.

J. Křeček
77b.
3.

J. Mareček
75b.
3.
 M. Bláha
75b.
       
    SKUPINA D
 
1.

F. Thalmann
70b.
2.

I. Tsvetan
57b.
3.
 R. Gläser
51b.
4.

H. Clausnitzer  50b.
       

Výsledky prvního motokárového závodu

16.12.2019

Výsledky prvního vytrvalostního motokárového závodu z Praga Areny

 

 

Dne 15. prosince 2019 jsme zahájili zimní pauzu prvním letošním vytrvalostním závodem teamů na motokárách s názvem Carbonia Karting Serie 2019-2020. Konalo se na motokárové dráze v Praga Areně v Praze.

Na závod se zde sešlo 10 závodních teamů, po seznámení se s pravidly závodu a vylosování motokár a pozic na startu se teamy mohli postavit do závodu na start. Celé dvě hodiny jízd, kdy se jezdci střídali probíhali až na pár karambolů a nehod motokár do bariér v pořádku :-)

Záleželo na strategii teamů, rychlé výměny jezdců a povinností bylo 3x zastavit s výměnou jezdce v boxu.

 

 

V průběhu závodu si ostatní jezdci mohli odpočinout posezením v baru, kde měli pěkný výhled na trať a mohli si dát občerstvení.

První poháry a body jsou uděleny, výsledky níže. 

Fotogalerii naleznete na našem profilu okruhů na facebooku.

 

 

Umístění 2hod. vytrvalostního závodu, výsledky jsou určeny dle celkového součtu odjetých kol a jejich časů:

 

1.místo - NO BRAIN RACING - počet odjetých kol 164, nejlepší zajeté kolo 00:43,150 a team si odváží z tohoto závodu 16b.

2.místo - RENDY TEAM RACING - počet odjetých kol 164, nejlepší zajeté kolo 00:42,989 a team si odváží z tohoto závodu 14b.

3.místo - CLASSIC AUTO - počet odjetých kol 162, nejlepší zajeté kolo 00:43,432 a team si odváží z tohoto závodu 13b.

4.místo - DREAM HILLCLIMB RACING - počet odjetých kol 162, nejlepší zajeté kolo 00:43,065 a team si odváží z tohoto závodu 12b.

5.místo - FKP TEAM - počet odjetých kol 161, nejlepší zajeté kolo 00:43,959 a team si odváží z tohoto závodu 11b.

6.místo - MŠ TEAM - počet odjetých kol 161, nejlepší zajeté kolo 00:43,379 a team si odváží z tohoto závodu 10b.

7.místo - PFH RACING - počet odjetých kol 159, nejlepší zajeté kolo 00:43,658 a team si odváží z tohoto závodu 9b.

8.místo - GROUP B - počet odjetých kol 159, nejlepší zajeté kolo 00:43,887 a team si odváží z tohoto závodu 8b.

9.místo - AK KOLÍN - počet odjetých kol 155, nejlepší zajeté kolo 00:44,511 a team si odváží z tohoto závodu 7b.

10.místo - ELBA RACING - počet odjetých kol 151, nejlepší zajeté kolo 00:44,765 a team si odváží z tohoto závodu 6b.

 
 
Výsledky:   
 
 

 

  

 

Děkujeme Všem a těšíme se na Vás v příštím závodě, který se pojede v Radotíně, termín upřesníme.

team Carbonia 

 

 

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk