Reklama

    

         

 

Okruhy

  

ZEKNOVA pohár

1. L. Šajner     60b.

2. K. Štefančík    50b. 

 

TOP 10 - 2024

1.   W. Forster     64b.

1.   S. Schranz     64b.

1.   H. Rieger     64b.

2.   L. Šmucr     63b.

2.   P. Sovička    63b. 

3.   J. Ruml     62b.

4.   L. Šajner     61b.

5.   F. Hasenöhrl    60b.

5.   J. Kapeller    60b.

6.   J. Zeman     57b.

7.   J. Turban     55b.

8.   J. Bárta    52b.

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin

       
   
SKUPINA A
 
1.
 W. Forster  64b.
2.

L. Šmucr
63b.
3.

J. Ruml
62b.
       
      SKUPINA B
   
1.
 P. Sovička  63b.
2.
 L. Šajner  61b.
3.

F. Hasenöhrl
60b.
       
    SKUPINA C
 
1.
 J. Kapeller
60b.
2.

S. Aglietti
50b.
3.
 M. Ameseder
48b.
       
    SKUPINA D
 
1.

H. Rieger
64b.
1.

S. Schranz
64b.
2.

M. Mikeš
45b.
3.
 T. Flemming
40b.
3.
 I. Weiss
40b.
       
       
16.04.2021

 Důležité informace pro jezdce:

Závod je opět vypsán pro kategorie závodních cestovních vozů (A), civilních vozů (B), speciálů (C) a formulí (D). Kdy budou moci jezdci bojovat o své důležité body do celkového umístění seriálu a pojede se klasicky typu sprint, který bude možno si v tréninku vypsaném na 3x 20min. vyzkoušet a otestovat techniku, kvalifikace vozů určující startovní pozici do závodu, vypsána na 1x30min. a 2x závod na 20min., který se pojede letmým startem. 

Pojede se tedy dvojzávod a zase více ježdění :-) 

Každý ze závodu bude bodově ohodnocen, tedy z jednoho závodního dne si odvezete dvoje cenné body.

Ceremoniál - vyhlášení vítězů z jednotlivých skupin bude pouze z 2. závodu!! 

 

 

Zvláštní ustanovení pro závod:


!! COVID 19 - opatření platné na celém území Slovenska: ve všech vnitřních prostorách je povinné nošení ROUŠKY nebo RESPIRÁTORU (hotel, restaurace, obchody, benzinky, race office atd.) tedy si je nezapomeňte sebou vzít!!

 

HRANICE CZ-SK / SK-CZ

1. Řídíme se vždy dle aktuálního nařízení, které ale může být za 14dní již neplatné, ale abyste s tím počítali. Ke vstupu je nutné, aby si každý zajistil v odběrném místě svého bydliště alespoň antigenní test - který je zdarma, né starší 48h. na který Vám vystaví potvrzení s negativním výsledkem. Nebo PCR test ale ten není nutný!

Je možné že již za 14dní se situace změní ale zatím je potřeba, ale zřejmě dle infa ostatních lidí néé každého zastavují a kontrolují.

Kdyby někdo potřeboval na cestu zpět také ještě udělat test, je možné po předchozí domluvě přímo na okruhu za 15eu.  Ale myslím, že nebude už potřeba :-)

 

2. Zde si vytiskněte každý a vyplňte formulář s pozvánkou od okruhu na sportovní událost, na kterou má okruh vyjímku ke konání závodů. S tím také pokud Vás někdo zastaví projedete přes hranici. Mějte u sebe.

 

 

Příjezd: jezdci, přijeďte prosím včas, autodrom je nám k dispozici již od pondělí 3.5. od 18:30hod. kdy budem vpuštěni do areálu. Před námi je akce, tedy necháme jim prostor pro vyklizení.

Technické a administrativní přejímky: budou probíhat v boxu "0" dne 3.5. od 19:30h-24:00h je tedy lepší, přijet s vozem v pondělí, abychom stihli odbavit co nejvíce vozů, ráno v úterý v den závodu budou probíhat pouze tech. přejímky neprošlých vozů. Z časových důvodů nelze ráno před startem odbavovat vozy. Harmonogram s rozdělením vozů do barevných označení a časový plán bude rozdán v tištěné formě před rozpravou nebo při administraci.

Přejímky se budou konat v prvním a druhém boxu hned u věže. Zde si jezdec připraví OP, kartu pojišťovny a řidičský průkaz. Tech. komisaři následně pak malý TP k vozu. 

Startovní čísla: jezdci, kteří nemají vyrobená svá přidělená startovní čísla, nechť pošlou email s informací, kdy jim budou vyrobeny předem a na místě si je zakoupíte za 200kč/pár / 8euro. Při přejímce vozu již musí být nalepená na obou předních dveřích či jiném viditelném bočním místě.

Uzávěrka přihlášek a plateb: 30.4.

nebo po naplnění kapacity, pokud nám nezavřou znovu hranice nebo se nenaplní potřebná kapacita, počítejte i s variantou zrušení závodu!!!

 

Startovné:  viz sekce startovné zde na stránkách, na místě jsou ceny navýšeny

 

jezdci CZ,SK,DE,PL,AU - platba kč na č.ú. 5369134001 / 5500  RB (variabilní symbol je popř startovní číslo, do poznámky uveďte jméno jezdce)

IBAN:   CZ5055000000005369134001

SWIFT:   RZBCCZPP

 

PROSÍME JEZDCE ABY NA SLOVENSKU PLATILI VEŠKERÉ VÝDAJE NÁM POUZE V MĚNĚ EURO. Koruny neberem :-)

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ

 

Boxy: zakoupení jednotlivých boxů bude možné na místě za poplatek 3500,-kč / 140euro, v každém boxu je monitor s více než 30 televizními programy ke sledování + sledování časů průběhu dění celých závodů.

Zájemci o box na SlovakiaRingu prosím pište rezervace s názvem teamu a popř. i číslo boxu které chcete na email.

OSTATNÍ CO SE DO BOXŮ NEVEJDOU PROSÍME, ABY VYUŽILI PLOCHU PARKOVIŠTĚ MIMO BOXY ZA ČÁROU, NEBO SE PROSÍM DOHODNĚTE S NĚKÝM KDO JE NAPŘ. V BOXU SÁM A MÍSTO BY VÁM POSKYTL. TI CO BOX NEMAJÍ DŮRAZNĚ ŽÁDÁM ABY NEPARKOVALI VE SVISLÉM PROSTORU ZA BOXY. TEN JE PRO TY CO BOX MAJÍ!!!

 


Transpordéry k měření: připravte si OP nebo jiný doklad jako zálohu k půjčení transpordéru do vozu, sloužící k měření času. Záloha bude na konci dne oproti vrácení zase vyplacena.

Ubytování, strava, zázemí: v areálu autodromu je restaurace 8-20hod., okruh dle aktuálního nařízení zabezpěčí možnost stravování formou výdejního okénka a nebo zabaleného jídla sebou.

jinak obchody ve vesnici cca 5km a městě 10km, ale od 19.4. již mají také otevřené obchody pro lidi pouze s negativním testem :-( Takže si spíš jídlo vezměte sebou.

v areálu sprchy, wc, přípojka elektřiny + vody v celém prostoru boxů, myčka vozů, pneuservis, servis, Medical centre-zdravot. služba.

 

      

 

Ubytování možno i v hotelu který je součástí areálu, má 3poschodí, vlastní restauraci, sauna, wellness, bazén, parkoviště zajištěné kamerami, lobby bar, připojení Wifi a LAN, objednat pokoj a více info je možno zde: www.hotelring.sk

 

  

 

Tankování: v areálu pumpa pohonných hmot (BA 95 benzín, evo 99 benzín, diesel), platba kartou přímo na stojanu.

 

 

 

 

 

 

Těšíme se na Vás.

 

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk