Reklama

 

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2021

1.    R. Zimmer   120b.

2.    D. Vít   118b.

2.    J. Hrdlička   118b.

3.    M. Ameseder   116b.

4.    J. Čížek  110b.

5.    J. Kirchner    107b.

6.    H. Heidicke  105b.

7.    Zd. Čurda  103b.

8.    F. Thalmann   102b.

8.    R. Obrtal  102b.

9.    H. Rieger  101b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2021

 
   
SKUPINA A
 
1.

D. Vít
118b.
2.

T. Zabloudil
97b.
3.

J. Sedlák 94b.
4.
   M. Toth
93b.
       
      SKUPINA B
   
1.

R. Zimmer
120b.
2.

J. Hrdlička
118b.
3.

Zd. Čurda
103b.
4.
   R. Obrtal
102b.
       
    SKUPINA C
 
1.

M.Ameseder
116b.
2.

J. Kirchner
107b.
3.

T. Frank
78b.
4.

J. Mareček
70b.
       
    SKUPINA D
 
1.

J. Čížek
110b.
2.

H. Heidicke
105b.
3.

F. Thalmann
102b.
4.

H. Rieger
101b.
       
       

Rok 2019

ROK 2019

 

Autodrom Most    7.4.    ZDE               

Slovakia Ring  I. závod   22.5.    ZDE  

Slovakia Ring  II. závod   22.5.    ZDE

Pannoniaring    12.6.    ZDE

Autodrom Most    17.7.    ZDE

Lausitzring     12.8.    ZDE

Slovakia Ring  I. závod   11.9.    ZDE  

Slovakia Ring  II. závod   11.9.    ZDE

Autodrom Most    13.10.    ZDE

         

 

Celkové body šampionátu jednotlivých tříd

 

 
Celkové body skupin:   

Skupina A         ZDE

Skupina B        ZDE

Skupina C     ZDE

Skupina D     ZDE

 

 

Most 13.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol       





2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol     





kvalifikace celkem




startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol   





závod celkem





závod po skupinách     





 

 

 

SRing 11.9.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trenink časy kol      



2. trenink časy kol



3. trenink časy kol        



 

  skupina
  A
B
C+D
kvalifikace časy kol         



kvalifikace celkem



startovní rošt


 

  skupina
  A
B
C
D
1. závod časy kol    




1. závod celkem




1. závod po skupinách       




         

2. závod časy kol





2. závod celkem




2. závod po skupinách




 

 

Lausitz 12.8.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol      




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol     




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod celkem      




závod výsledky po skupinách     




 

 

 

Most 17.7.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol          





2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol     





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod celkem  





závod po skupinách      





 

 

 

Pannonia 12.6.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol        




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol      




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod celkem       




závod po skupinách    




 

 

 

 

SRing 22.5.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trénink časy kol     



2. trénink časy kol



3. trénink časy kol         



 

  skupina
  A
B
C+D
1. kvalifikace časy kol           



1. kvalifikace celkem



2. kvalifikace časy kol

X
X
X
2. kvalifikace celkem 
X
X
X

 

  skupina
  A
B
C+D
1. závod celkem  



1. závod po skupinách      



2. závod celkem



2. závod po skupinách        



 

 

 

Most 7.4.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1. trénink časy kol         





2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol          





kvalifikace celkem





startovní rošt




 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol      





závod celkem 





závod výsledky po skupinách 





 

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk