Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2022

1.    R. Zimmer  183b.

2.    R. Obrtal     182b.

3.    D. Drugda  181b.

3.    M. Merta  181b.

4.    J. Křeček  180b.

5.    D. Hentschel  162b.

6.    P. Zeman  148b.

7.    W. Forster  147b.

7.    W. Luber  147b.

8.    H. Rieger  141b.

9.    R. Gläser  139b.

9.    J. Kapeller  139b.

10.    F. Thalmann  132b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2022

 
   
SKUPINA A
 
1.
 P. Zeman
148b.
2.
   W. Luber
147b.
2.
 W. Forster  147b.
3.
   M. Toth
131b.
       
      SKUPINA B
   
1.

R. Zimmer  183b.
2.

R. Obrtal
182b.
3.

D. Drugda  181b.
3.

M. Merta
181b.
       
    SKUPINA C
 
1.

J. Křeček
180b.
2.

D. Hentschel
162b.
3.

J. Kapeller
139b.
       
    SKUPINA D
 
1.

H. Rieger
141b.
2.

R. Gläser  139b.
3.

F. Thalmann
132b.
       

2017

ROK 2017

 

Výsledky   Autodrom Most    9.4.    ZDE               

Výsledky   Pannoniaring    15.5.    ZDE

Výsledky   Slovakiaring  I.závod    8.6.    ZDE

                    Slovakiaring  II.závod   8.6.    ZDE

Výsledky   Autodrom Most     17.7.    ZDE  

Výsledky   Lausitzring    10.8.    ZDE

Výsledky   Hungaroring     7.9.    ZDE

Výsledky   Autodrom Most    15.10.    ZDE

         

 

Celkové body šampionátu jednotlivých tříd

 

 

 

Celkové body skupin  

skupina A         ZDE

skupina B        ZDE

skupina C     ZDE

skupina D     ZDE

 

Most 15.10.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
           
1. trénink časy kol   
X X
X
X
X
2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol   





závod celkem





závod výsledky po skupinách 





 

 

 

Hungaroring 7.9.

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol       




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol    



kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol 




závod celkem



závod výsledky po skupinách   




 

 

Lausitz 10.8.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol        




2. trénink časy kol




3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
startovní rošt   




kvalifikace časy kol




závod - výsledky po skupinách      




 

 

Most 17.7.

 

  skupina
  A
A+
B
C
C1+D
1. trénink časy kol       





2. trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
C1+D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





závod výsledky po skupinách 





 

 

 

 

SRing 8.6.

 

  skupina
  A
B
C+D
1. trénink časy kol       



2. trénink časy kol



3. trénink časy kol



 

  skupina
  A
B
C+D
1. kvalifikace časy kol          



1. kvalifikace celkem



1. startovní rošt



1. závod výsledky po skupinách      



 

  skupina
  A
B
C+D
2. kvalifikace časy kol          



2. kvalifikace celkem



2. startovní rošt



2. závod výsledky po skupinách     



 

 

 

Pannoniaring 15.5.

 

  skupina
  A
B
C
D
1. trénink časy kol    




2. trénink časy kol



3. trénink časy kol




 

  skupina
  A
B
C
D
kvalifikace časy kol   




kvalifikace celkem




startovní rošt




 

  skupina
  A
B
C
D
závod časy kol   




závod po skupinách     




 

 

Most 9.4.

 

  skupina
  A
A+
B
C
D
1.trénink časy kol        





2.trénink časy kol





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
kvalifikace časy kol      





kvalifikace celkem





startovní rošt





 

  skupina
  A
A+
B
C
D
závod časy kol  





závod po skupinách   





 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk