Reklama

    

         

 

Okruhy

  

ZEKNOVA pohár

1. L. Šajner     60b.

2. K. Štefančík    50b. 

 

TOP 10 - 2024

1.   W. Forster     64b.

1.   S. Schranz     64b.

1.   H. Rieger     64b.

2.   L. Šmucr     63b.

2.   P. Sovička    63b. 

3.   J. Ruml     62b.

4.   L. Šajner     61b.

5.   F. Hasenöhrl    60b.

5.   J. Kapeller    60b.

6.   J. Zeman     57b.

7.   J. Turban     55b.

8.   J. Bárta    52b.

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin

       
   
SKUPINA A
 
1.
 W. Forster  64b.
2.

L. Šmucr
63b.
3.

J. Ruml
62b.
       
      SKUPINA B
   
1.
 P. Sovička  63b.
2.
 L. Šajner  61b.
3.

F. Hasenöhrl
60b.
       
    SKUPINA C
 
1.
 J. Kapeller
60b.
2.

S. Aglietti
50b.
3.
 M. Ameseder
48b.
       
    SKUPINA D
 
1.

H. Rieger
64b.
1.

S. Schranz
64b.
2.

M. Mikeš
45b.
3.
 T. Flemming
40b.
3.
 I. Weiss
40b.
       
       

Přihláška ADM Brno 11.6.

 
Pohár

  ZEKNOVA CARBONIA CUP

   
GARANT ZÁVODU

 

Datum konání
11.6.2024
Místo konání
Automotodrom Brno
Skupina / Třída
Obsah ccm / turbo -Ano / Ne

Název teamu 
Značka vozu / Typ
Startovní číslo
Vlastní transponder Ano / Ne (číslo)

Jméno, Příjmení
Adresa
Datum narození
Telefon 
Email
Občanství / země
   

 

POZOR!

Vyplňujte informace o daném konkrétním jezdci, který bude u nás registrován a ten také jezdit. Tedy JEHO údaje.

V přihlášce je potřeba vyplnit všechna políčka, aby byla záruka správného odeslání přihlášky k nám. Pokud nevíte hodnotu nějaké z položek např. start.číslo nebo skupinu, vepište alespoň pomlčku či tečku. Jen tehdy se přihláška správně odešle.

  PROPUSTNOST V KAŽDÉ SKUPINĚ JE MAX 25 VOZŮ!!!!

ROZHODUJE PŘIHLÁŠKA K ZÁVODU SPOLU S OKAMŽITOU PLATBOU!! - UZÁVĚRKA 14 DNÍ PŘEDEM!!! 

V PŘÍPADĚ NAPLNĚNÍ VŠECH SKUPIN (neplatí pro cca první dva závody) DÁME PŘEDNOST JEZDCŮM, KTEŘÍ MAJÍ BODY DO SEZONY A JIŽ JELI VÍCE ZÁVODŮ. TEDY NEČEKEJTE VY, CO VÁM JDE O BODY A O CELKOVÉ VÍTĚZSTVÍ!!!

 

 

Startovní listina - celkem 104

 

Skupina A        STOP STAV

170
Petr Zelenka
ZEKA Racing
Suzuki Swift
A1.3

*
234
Ivan Dobřanský
team Kolín
Škoda 130 RS
A1

*
246
Manfred Fraissl
KRTZ Motorsport
Fiat Ritmo Abarth
A1

*
283
Jiří Čížek
G-SPEED
Škoda Felicie
A1

*
223
Petr Jeník
PJ Autoservis
Škoda 100
A1

*
220
Jiří Mika
JM Racing
Citroen Saxo
A1

*
132
Miroslav Pešek
Pesch Motorsport
Ford Fiesta
A1

*
567
Jiří Zeman
Zeman Racing team
Civic Type-R
A2

 
105
Mirek Pribula
ClioCup
Renault Clio
A2

 
357
Ivan Prantner
JMT Racing
Audi A3
A2

 
224
Martin Richter
AEC Racing
Opel Astra G
A2

*
241
Petr Kameník
Askam Racing
BMW E36
A2

*
142
Riccardo Tarabelli
SESA Racing
Renault Clio 3
A2

*
529
Pavel Zeman
Pavel Zeman MOTORSPORT
Mazda RX-8
A2

*
219
Christian Heinz
CH219 Motorsport 
BMW 320
A2

 
352
Walter Forster
Forster Motorsport
BMW
A3

*
355
Olaf Haeusner
H&S Motorsport
BMW
A3

*
118
Ivan Ivanov
Taschner Motorsport
BMW 330i
A3

*
328
Michal Adensam
Adensam Racing team
BMW E36
A3

*
317
Miroslav Látr
Fucik s.r.o.
BMW 130
A3

*
966
Ondřej Kočka
Azrael Racing
BMW
A3

*
109
Martin Toth
Šenkýř Motorsport
BMW E46 GTR
A4

 
442
Ladislav Šmucr
Šenkýř Motorsport
BMW E46 GTR
A4

 
447
Jiří Votava
Šenkýř Motorsport
BMW E46 GTR
A4

 
217
Christoph Drauch
Drauch & Abler Racing
BMW E36 GTR
A4

*
44
Viktorie Šefrnová
Šefrna Motorsport
Audi TTS
A4

*
             
             
             

Skupina A+      STOP STAV

       
424
Gabor Ponyiczki
Taschner Motorsport
BMW E36 GTR
A5

*
245
Christian Drauch
Drauch & Abler Racing
Porsche 993
A5

*
168
Tomáš Pavel
Classic Racing
Jaguar XJS
A5

 
520
Karl Werner
Racingteam ZKW
Audi A4
A5

*
222
Bedřich Prokop
BePro Racing team
Octavia III RS
A6

 
161
Josef Vágner
Vágner Racing
Octavia III RS
A6

*
296
David Císař
KC Racing
Octavia III RS 
A6

 
279
Filip Schön
Praga Racing
Praga R1
A7

*
808
Jiří Ruml
Flexton Racing
Praga R1
A8

*
113
Alex Tlustý
TL Ultralight
Praga R1
A8

*
112
Roman Váca
AUTOCENTRUM
Praga R1
A8

*
269
Tomáš Vojtěch 
Praga Racing
Praga R1
A8

 
144
Pavel Sovička
BGR
Lotus EMIRA GT4
A9

*
444
Rudolf Beňo
Šenkýř Motorsport
BMW M4 GT4
A9

 
443
J.M.Schuttrumpf
Šenkýř Motorsport
BMW M4 GT4
A9

 
445
Pavel Bouška
Šenkýř Motorsport
Lambo Huracan ST
A9

 
448
Rudolf Runštuk
Šenkýř Motorsport
Lambo Huracan ST
A9

 
440
Radek Kolařík
Šenkýř Motorsport
Porsche GT3 Cup
A9

 
277
Adam Konopka
ARC Bratislava
Lambo Huracan GT3
A9

*
242
Jan Šefrna
Šefrna Motorsport
AMG GT
A9

 
939
Lukáš Urban
SPINE CZ
Corvette Z06
A9

*
959
ToMi
RTR Projects
KTM X-BOW GT2
A9

*
207
Oliver Michael
Horvath
Porsche GT3 cup
A9

*
505 
Jan Mareček
RTR Projects KTM X-BOW GTX  A9

 
             
             
             
 

Skupina B

696
Jiří Bárta
EASYDRIVE Racing team
Citroen C2
B1

 
507
Zdeněk Matas
Maty team
Suzuki Swift
B1
 *
609
Jiří Vaněček
ROTARY CREW
Mazda RX8
B2

*
712
Michal Zimmer
Spirit711
Toyota Altezza
B2

 
514
Milan Zubatý
Pozdní sběr
Ford Fiesta
B3

*
717
Felix Hasenöhrl
team FELIX
Toyota Yaris GR
B3

 
701
Zdeněk Čurda
ZC Racing
BMW 330Ci
B3

*
620
Silvestr Ulmann
US Motorsport
Nissan 350Z
B4

*
611
Kevin Štefančík
RM team
VW Golf 4
B4

 
711
Radek Zimmer
Spirit711
Lotus Exige
B4

 
730
Petr Kykal
ZSA Racing
BMW M3 E46
B4

*
150
Tomáš Zahrádka
Cutlass
Hyundai i30N
B4

*
898
Jakub Křeček
Cutlass
Hyundai i30N
B4

*
899
Martin Křeček
Cutlass
Hyundai i30N
B4

*
508
Tomasz Wazynski
TDT Team
Renault Megane
B4

 
250
Ondřej Frič
Rent & Race
Lotus Elise
B4

 
661
Petr Koutský
AK Kolín
Mazda MX5
B4

 
121
Pavel Sovička
BGR
Lotus Exige 430 cup
B5

*
938
Lukáš Urban
SPINE CZ
Alfa Romeo Giulia
B5

*
728
Zdeněk Šimoník
ZSA Racing
BMW E82
B5

*
642 
Günter Weiss
RG Racing
Audi TTRS
B5

*
             
             

 

Skupina C  

 
3
Markus Ameseder
RACINGTEAM ZKW
Performer
C1

*
58
Markus Hofer
Stonek Racing
Performer
C1

 
823
Martin Tänzer
Marilli Racing
Pacemaker Revolution
C1

 
41
Felix Neidhart
Swiss Racing team
Performer
C1

 
211
Simon Neidhart
Swiss Racing team
Performer
C1

 
77
Daniel Hentschel
Hentschel Trans Racing
Performer
C1

 
803
Friedrich Franz
FF Team
Radical
C2

 
810
Jürgen Kapeller
TIBS Racing
Radical SR3 RS
C2

 
96
Pavel Sovička
BGR
Lotus 311 Eleven
C2+

*
991
Andras Kirschner
OTT Racing
Radical SR8
C2+

*
999
Angel Bratovanov
F*CK Green Deal
Caterham
C4

*
             

 

Skupina D

6
Tom Flemming
Flemming Motorsport
Gloria C8F
D1

 
32
Robert Hanžl
AutoHanžl Motorsport
Gloria C8F
D1

 
20
Jan Kapr
Motorsport Jenčice
Gloria C8F
D1

 
97
Markus Dietze
GF Motorsport
F-BMW
D1

 
14
Zdeněk Petan
Chabrmotorsport
Tomis 99-02
D2

 
87
Ingo Weiss
Renault Team Gorden
F-Renault
D3

 
17
Honza Rieger
Rieger Motorsport
Renault
D4

 
72
Luboš Škarda
Skardis Motorsport
F-Tatuus
D4

 
65
Roman Roubíček
JMT Racing
F3
D4

 
30
Dieter Schwarz
Opel Lotus Austria
Opel Lotus
D4

 
19
Michael Moser
Opel Lotus Austria
Opel Lotus
D4

 
2
Iliev Tsvetan
Motor Kart Racing
F3
D4

 
16
Michal Malecki
Maleckis Motorsport
Dallara F3
D4

 
57
Melanie Klausová
HKC Academy Racing
F-Renault
D4

 
75
Ralf Gläser
RG Racing team
F4
D5

*
10
Tim Rädlein
Rädlein Racing
F4
D5
  
42
Frank Thalmann
Jacky Racing
F4
D5

 
9
Simon Schranz
Renauer Motorsport
F4 Tatuus
D5

*
11
Jakub Matušek
JMT Racing
F4 Tatuus
D5

 
88
Ondřej Krupka
BK Racing
F4-T421
D5

 
477
Ralf Bürger
BIC Racing
F4
D5

 
66
Miroslav Mikeš
JMT Racing
F4 Tatuus
D5

 
             
             

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk