Reklama

    

         

 

Okruhy

  

ZEKNOVA pohár

1. L. Šajner     60b.

2. K. Štefančík    50b. 

 

TOP 10 - 2024

1.   W. Forster     64b.

1.   S. Schranz     64b.

1.   H. Rieger     64b.

2.   L. Šmucr     63b.

2.   P. Sovička    63b. 

3.   J. Ruml     62b.

4.   L. Šajner     61b.

5.   F. Hasenöhrl    60b.

5.   J. Kapeller    60b.

6.   J. Zeman     57b.

7.   J. Turban     55b.

8.   J. Bárta    52b.

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin

       
   
SKUPINA A
 
1.
 W. Forster  64b.
2.

L. Šmucr
63b.
3.

J. Ruml
62b.
       
      SKUPINA B
   
1.
 P. Sovička  63b.
2.
 L. Šajner  61b.
3.

F. Hasenöhrl
60b.
       
    SKUPINA C
 
1.
 J. Kapeller
60b.
2.

S. Aglietti
50b.
3.
 M. Ameseder
48b.
       
    SKUPINA D
 
1.

H. Rieger
64b.
1.

S. Schranz
64b.
2.

M. Mikeš
45b.
3.
 T. Flemming
40b.
3.
 I. Weiss
40b.
       
       

Přihláška Most 3.7.

 
Pohár

  ZEKNOVA CARBONIA CUP

   
GARANT ZÁVODU

 

Datum konání
3.7.2024
Místo konání
Autodrom Most
Skupina / Třída
Obsah ccm / turbo -Ano / Ne

Název teamu 
Značka vozu / Typ
Startovní číslo
Vlastní transponder Ano / Ne (číslo)

Jméno, Příjmení
Adresa
Datum narození
Telefon 
Email
Občanství / země
   

 

POZOR!

Vyplňujte informace o daném konkrétním jezdci, který bude u nás registrován a ten také jezdit. Tedy JEHO údaje.

V přihlášce je potřeba vyplnit všechna políčka, aby byla záruka správného odeslání přihlášky k nám. Pokud nevíte hodnotu nějaké z položek např. start.číslo nebo skupinu, vepište alespoň pomlčku či tečku. Jen tehdy se přihláška správně odešle.

  PROPUSTNOST V KAŽDÉ SKUPINĚ JE MAX 25 VOZŮ!!!!

ROZHODUJE PŘIHLÁŠKA K ZÁVODU SPOLU S OKAMŽITOU PLATBOU!! - UZÁVĚRKA 14 DNÍ PŘEDEM!!! 

V PŘÍPADĚ NAPLNĚNÍ VŠECH SKUPIN DÁVÁME PŘEDNOST JEZDCŮM, KTEŘÍ MAJÍ BODY DO SEZONY A JIŽ JELI VÍCE ZÁVODŮ. TEDY NEČEKEJTE VY, CO VÁM JDE O BODY A O CELKOVÉ VÍTĚZSTVÍ!!!

 

 

Startovní listina - celkem 31

 

Skupina A     

234 
Ivan Dobřanský
team Kolín
Škoda 130 RS
A1

*
246
Manfred Fraissl
KRTZ Motorsport
Fiat Ritmo Abarth
A1

 
219
Christian Heinz
CH219 Motorsport
BMW 320
A2

 
529
Pavel Zeman
Pavel Zeman Motorsport
Mazda RX8
A2

 
104
Tomasz Lach
Lava Racing
Mazda MX5
A2

 
352
Walter Forster
Forster Motorsport
BMW
A3

*
355
Olaf Haeusner
H&S Motorsport
BMW
A3

*
118
Ivan Ivanov
Taschner Motorsport
BMW 330Ci
A3

 
108
Riccardo Müller
RTM for Racing
VW Scirocco
A4

 
168
Tomáš Pavel
Classic Racing
Jaguar XJS
A5

 
858
Jan Starosta
MustangEvolution
Mustang GT
A5

 
424
Gabor Ponyiczki
Taschner Motorsport
BMW E36 GTR
A5

 
222
Bedřich Prokop
BePro Racing team
Octavia III RS
A6

 
161
Josef Vágner
Vágner Racing
Octavia III RS
A6

 
133
David Kratochvíl
K2 Racing team
Octavia III RS
A6

 
134
Dan Tomasevic
K2 Racing team
Octavia III RS
A6

 
808
Jiří Ruml
Flexton Racing
Praga R1
A8

*
113
Alex Tlustý
TL Ultralight
Praga R1
A8

 
250
Ondřej Frič
RentRace.cz
Lotus Elise
A8

 
144
Pavel Sovička
BGR
Lotus EMIRA GT4
A9

*
939
Lukáš Urban
SPINE CZ
Corvette Z06
A9

 
             
             
 

Skupina B

121
Pavel Sovička
BGR
Lotus Exige 430 cup
B5

*
363
Jan Vojtko
Jokers Racing
BMW M2
B5

 
938
Lukáš Urban
SPINE CZ
Alfa Romeo Giulia
B5

 
             
             

 

Skupina C  

 
96
Pavel Sovička
BGR
Lotus 311 Eleven
C2+

*
             
             

 

Skupina D

20
Jan Kapr
Motorsport Jenčice
Gloria C8F
D1

 
6
Tom Flemming
Flemming Motorsport
Gloria C8F
D1

 
73
Martin Walther
GF Motorsport
F-BMW
D1

 
72
Luboš Škarda
Skardis Motorsport
F-Tatuus
D4

 
75
Ralf Gläser
RG Racing team
F4
D5

*
9
Simon Schranz
Renauer Motorsport
F4 Tatuus
D5

 
             
             

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk