Reklama

 

Reklama

  

 

 

 

 


TOP 10 - 2018

 1. P. Elkmann  22b.

 1. W. Förster    22b.

 1. O. Svoboda  22b.

 2. P. Suchomel    21b.

 2. R. Rich   21b.

 2. Zd. Čurda   21b.

 2. M. Rejman  21b.

 2. A. Krammer  21b.

 2. M. Křeček  21b. 

 3. H. Rieger 20b. 

 3. J. Siegert 20b. 

 3. P. Langer 20b. 

 3. M. Bakeš 20b. 

 3. P. Zeman 20b. 

 3. L. Valdman 20b. 

 3. J. Svezu 20b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin 2018

 
   
 SKUPINA A
 
 1.
Walter Förster
22b.
 1.
Otto Svoboda
22b.
   2.
Petr Suchomel
21b.

2.
Richie Rich
21b.
      SKUPINA B
 

1.
Zdeněk Čurda
21b.

2.
Martin Bakeš
20b.
 2.
Pavel Zeman
20b.

2.
Lukáš Valdman
20b.

2.
Jense Svezu
20b.
    SKUPINA C
 
   1.
Peter Elkmann
22b.
   2.
A. Krammer
21b.
   2.
Michal Rejman
21b.

2.
Martin Křeček
21b.
    SKUPINA D
 

1.
Petr Zelenka
21b.

2.
Honza Rieger
20b.
   2.
Pavel Langer
20b.

2.
J. Siegert
20b.

Výsledky posledního vytrvalostního závodu motokár

06.03.2018

Výsledky posledního třetího motokárového závodu Carbonia Karting Serie 2017-2018 v Kart Planet

 

 

V neděli 4.3.2018 se uskutečnil třetí a poslední motokárový 2hod. vytrvalostní závod Carbonia Karting Serie 2017-2018 konaný v zimní přestávce na venkovní trati v Praze - Kart Planet.

Sešlo se zde 11 teamů a jezdci si mezi sebou mohli zabojovat a přinést svému teamu poslední a rozhodující důležité body.

Po krátkém zopakování pravidel, kdy zde bylo novinkou zařazené dovažování každého lehkého jezdce do minimální váhy 85kg, si zástupci z každého teamu vylosovali motokáry a pozici na startu a bylo odstartováno.

 

  
 
Závod proběhl bez sebemenších problémů a kolizí. V průběhu závodu si také jezdci odpočinuli posezením v restauraci, kde si mohli dát občerstvení a zde také měli i perfektní výhled na trať a mohli si tedy lépe naplánovat strategii střídání. Tentokrát velmi pěkné a vyrovnané závody :-) 

Doufáme, že jste si poslední závod při zimní přestávce užili, a že se sejdeme na prvním závodě v Mostě již na okruhu, který se jede 15.4.

Pár fotografií naleznete na facebooku na našem profilu okruhů. 

Výsledky ze závodu, jsou určeny dle počtu odjetých kol a celkový - konečný stav bodů jednotlivých teamů po třetím závodě: 

 

 

1.místo - ATELERIX RACING - počet odjetých kol 143, nejlepší zajeté kolo 00:49,450 a team si odváží z tohoto závodu 16b.

2.místo - KARTING STARS - počet odjetých kol 143, nejlepší zajeté kolo 00:49,040 a team si odváží z tohoto závodu 14b.

3.místo - DAFIT MOTORACING - počet odjetých kol 141, nejlepší zajeté kolo 00:49,928 a team si odváží z tohoto závodu 13b.

4.místo - HKC 1 - LUTOPOL - počet odjetých kol 140, nejlepší zajeté kolo 00:50,222 a team si odváží z tohoto závodu 12b.

5.místo - HKC 2 - LUTOPOL - počet odjetých kol 137, nejlepší zajeté kolo 00:51,409 a team si odváží z tohoto závodu 11b.

6.místo - BONITAS RACING - počet odjetých kol 136, nejlepší zajeté kolo 00:50,596 a team si odváží z tohoto závodu 10b.

7.místo - VVVH RACING - počet odjetých kol 136, nejlepší zajeté kolo 00:50,918 a team si odváží z tohoto závodu 9b.

8.místo - JAWA GANG - počet odjetých kol 136, nejlepší zajeté kolo 00:51,046 a team si odváží z tohoto závodu 8b.

9.místo - ORT RACING TEAM - počet odjetých kol 135, nejlepší zajeté kolo 00:51,135 a team si odváží z tohoto závodu 7b.

10.místo - ELBA RACING - počet odjetých kol 134, nejlepší zajeté kolo 00:51,401 a team si odváží z tohoto závodu 6b.

11.místo - CARBONIA TEAM - počet odjetých kol 137, nejlepší zajeté kolo 00:49,918 a team si odváží z tohoto závodu 5b.

 

   

Konečný stav po třetím závodě:

1.místo - DAFIT MOTORACINGCelkem 45b.

2.místo - HKC 2 - LUTOPOLCelkem 39b.

3.místo - HKC 1 - LUTOPOLCelkem 38b.

4.místo - KARTING STARS - Celkem 35b.

5.místo - BONITAS RACING - Celkem 29b.

6.místo - JAWA GANG- Celkem 25b.

6.místo - VVVH RACING - Celkem 25b.

7.místo - VETTE HRUŠKY A JABKA - Celkem 20b.

8.místo - BMW RENOCAR - Celkem 17b.

9.místo - ATELERIX RACING - Celkem 16b.

10.místo - ELBA RACING - Celkem 15b.

11.místo - GT SPORTS TEAM - Celkem 10b.

12.místo - CARBONIA TEAM - Celkem 7b.

12.místo - ORT RACING TEAM - Celkem 7b.

13.místo - SEMARACING - Celkem 5b.

14.místo - ZEMAN RACING - Celkem 4b.

 

 

Absolutní vítězný team si odvezl kromě poháru uzené selátko o které se jistě mezi sebou rozdělili a zapili soudky piva jež byli také výhrou. Ostatní dva teamy byli též oceněni pohárem a uzenými kýtami a plechovkami piva.

Celkem se všech 3 závodů Carbonia Karting Serie 2017-2018 pořádáných v zimní přestávce zůčastnilo 16 různých teamů.

Děkujeme všem jezdcům za účast.

team Carbonia