Reklama

    

         

 

Okruhy

  

ZEKNOVA pohár

1. L. Šajner     80b.

2. K. Štefančík    52b. 

 

TOP 10 - 2024

1.   S. Schranz     86b.

2.   W. Forster     85b.

3.   L. Šmucr     84b.

3.   P. Sovička    84b. 

4.   L. Šajner     82b.

5.   F. Hasenöhrl    80b.

6.   J. Ruml     77b.

7.   H. Rieger     76b.

8.   J. Kapeller    75b.

9.   J. Zeman     72b.

9.   J. Bárta    72b.

10.   A. Konopka   69b.

 

Celkové bodování jednotlivých tříd

 

Vítězové skupin

       
   
SKUPINA A
 
1.
 W. Forster  85b.
2.

L. Šmucr
84b.
3.

J. Ruml
77b.
       
      SKUPINA B
   
1.
 P. Sovička  84b.
2.
 L. Šajner  82b.
3.

F. Hasenöhrl
80b.
       
    SKUPINA C
 
1.
 J. Kapeller
75b.
2.
 M. Ameseder
63b.
3.

M. Bláha
60b.
       
    SKUPINA D
 
1.

S. Schranz
86b.
2.

H. Rieger
76b.
3.

M. Mikeš
60b.
3.
 I. Weiss
60b.
       
       

12.06.2023

 

Zvláštní ustanovení pro závod:

 

 

 

Závod je opět vypsán pro kategorie závodních cestovních vozů (A), civilních vozů (B), speciálů (C) a formulí (D). Kdy budou moci jezdci bojovat o své důležité body do celkového umístění seriálu a pojede se klasicky typu sprint, který bude možno si v tréninku vypsaném na 2x 20min. vyzkoušet a otestovat techniku, kvalifikace vozů určující startovní pozici do závodu, vypsána na 1x25min. a 1x závod na 20min., který se pojede letmým startem. 

Změny v harmonogramu vyhrazeny pořadatelem.


Zvláštní ustanovení pro závod:

Příjezd: jezdci, přijeďte prosím včas, autodrom je nám k dispozici již od středy 21.6. od 18:30-19:00h kdy budem vpuštěni do areálu. Necháme prostor k vyklizení akce před námi, kdy mnoho jezdců z této akce zůstává i na naše závody a to i v boxech.

Pokud vás pustí dříve tím lépe, ale ať nestojíte zbytečně půl dne před branou.

Technické a administrativní přejímky: budou probíhat 21.6. od 20:00h-24:00h v boxu číslo 9, je tedy lepší, přijet s vozem den předem v středu, abychom stihli odbavit co nejvíce vozů i jezdců, ráno ve čtvrtek v den závodu budou probíhat pouze tech. přejímky neprošlých vozů. Je mnoho vozů tak ať stihneme. Bude také probíhat při přejímce a během závodu měření hlučnosti vozů!

Z časových důvodů nelze ráno před startem odbavovat vozy. Harmonogram s rozdělením vozů do barevných označení a časový plán bude rozdán v tištěné formě před rozpravou nebo při administraci.

Vážení vozu je možno pro vaší kontrolu, kde si jezdec bude moci za poplatek zvážit svůj vůz. Nutné k určení skupin.  

Technická přejímka bude probíhat po domluvě s komisařem ve vašich boxech, kde si komisař oběhne vozy. Zde si jezdec připraví komisaři malý TP k vozu a technickou kartu k vozu vystavenou námi, kterou obdrží teprve po administrativní přejímce v boxu č.9 kam zamíříte nejprve :-)

Akreditace pro fotografy:  Bude oproti podpisu vydávána managerem v boxu č.9 vesta v max. počtu 10ks

Diváci: vstup ZDARMA - pouze přístup na tribuny T3 a T5 bude otevřeno i pro parkování. Vjezd do paddocku vozem bohužel nebude divákům umožněn. Tribuna C z důvodu konání víkendového běžeckého závodu bude uzavřena. Podchod otevřen. 

 

!!!!!! Měření hluku:  během závodního dne bude probíhat z naší i ze strany autodromu meření hlučnosti výfuku, limity jsou stanoveny takto: maximální limit hluku 107 dB.


Poskytovatel nebo jím pověřená je také oprávněn nařídit nebo provést měření hluku jakéhokoliv dopravního prostředku před vjezdem na závodní dráhu samotnou. V případě, že měřené vozidlo příslušný limit překračuje, je poskytovatel nebo jím pověřená osoba takové vozidlo bez náhrady nepřipustit k jízdě na závodní dráze.

 

!!!!!!! Upozornění !!!!!!

 

Na závodní dráze je bez povolení Automotodromu zakázáno používat elektrická vozidla bez předchozího písemného souhlasu.

 

V celém areálu Automotodromu Brno včetně boxů je zakázáno nabíjení elektrických vozidel bez předchozího písemného souhlasu. Poruší-li osoby tuto povinnost, zaplatí smluvní pokutu ve výši 100.000,-Kč za každý takový případ porušení smluvené povinnosti.


 

Boxy: Zakoupení jednotlivých boxů bude možné na místě za poplatek 7500,-kč / 300eu za jeden box.

Box je obrovský, vejdou se zde 3-4 vozy, proto se dohodněte s kýmkoliv ať se podělíte o cenu a vejdem se všichni. 

Boxy prosím zamlouvejte emailem, nějaké jsou již rezervované, tak to nenechte na poslední chvíli. Je tam málo místa tak ať se všichni poskládáme. 

 

OSTATNÍ CO SE DO BOXŮ NEVEJDOU PROSÍME, ABY VYUŽILI PLOCHU PARKOVIŠTĚ MIMO BOXY ZA ČÁROU,  NEBO PARKOVIŠTĚ PZS1,PZS2,PZS3, NEBO SE PROSÍM DOHODNĚTE S NĚKÝM KDO JE NAPŘ. V BOXU SÁM A MÍSTO BY VÁM POSKYTL. TI CO BOX NEMAJÍ DŮRAZNĚ ŽÁDÁM ABY NEPARKOVALI V TZV. ZÁBOXU. TEN JE PRO TY CO BOX MAJÍ!!!

 


 


 
WIFI ZDARMA
 
Pneuservis:  bude k dispozici zase HANKOOK hlavní partner se svým pojízdným :-)
 

Transpondéry - časomíra: transpondér na meření času bude možné si na místě za vratnou zálohu od časomíry zapůjčit , za OP či jiný doklad, kdy po vrácení bude doklad vrácen.

Ti, co budou mít zakoupené své, nebo vlastní jiný, musíme vědět číslo z transponderu, lze nahlásit také časomíře, ať máte časy.

Startovní čísla: jezdci, kteří nemají vyrobená svá přidělená startovní čísla, nechť pošlou email s informací, kdy jim budou vyrobeny předem a na místě si je zakoupíte za 200kč/8eu pár. Při přejímce vozu již musí být nalepená na obou předních dveřích či jiném viditelném bočním místě.

Tankování: je k dispozici na platební kartu v areálu. 

Ubytování, strava, zázemí: v areálu autodromu je restaurace i v hotelu Grid s nabídkou občerstvení i obědů, jinak obchody ve městě, v areálu sprchy, wc, přípojka elektřiny + vody v celém prostoru boxů, zdravot. služba.

Snídaně: v hotelu Grid 7-10h.

Obědy: restaurace Grid 11-15h.

15-17h. restaurace na kávu a menší občerstvení

Večeře: v hotelu Grid 18-21h.

Bar v hotelu Grid 12-00h. nepřetržitě

 

Ubytování možno i v hotelu přímo na okruhu zde odkazy na jednotlivé z nic, abyste si popř. vše potřebné zajistili

https://www.gridhotel.cz/cz/uvodni-strana/

Po zadaní k rezervaci pokoje slevového kodu "CARBON2023" budete mít akční cenu na ubytování :-)

Neváhejte využít.

 

  
 

 

 

 

 

Rozprava: 8:15 - 8:45h, účast je nutná!! jezdcem či odpovědným zástupcem teamu bude potvrzena na prezentační listině podpisem.

 

Informace o výši startovného v menu startovné a číslo účtu a info o platbách najdete též vlevo v menu zde na stránkách. Platba na místě navýšena a přijímáme jezdce pouze v případě že se vejdete do listiny.
 

Uzávěrka přihlášek a plateb: 19.6. nebo po naplnění kapacity skupin 

Platba = zajištění místa v závodě. Omezená propustnost skupin na trati. 

 

Vyhlášení vítězů: proběhne od 18:30h. 

 

      Těšíme se na Vás!!!

Carbonia team

 

 

orologi replica
rolex fake
rolex replica
fake watches uk